•

Realizacja projektu grantowego pn."Małopolska Tarcza Humanitarna. Fundusze Europejskie dla Ukrainy – Pakiet Edukacyjny” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

W ramach  Małopolskiej Tarczy Humanitarnej uczniowie wzięli udział w następujących wycieczkach:

Wycieczka do Niepołomic i Rudna - Grant 3

14 czerwca uczniowie z klas 3-8 Szkoły Podstawowej nr 4 w Trzebini udali się na wycieczkę w ramach realizowanego w szkole Projektu granatowego pn. Małopolska Tarcza Humanitarna. Fundusze Europejskie dla Ukrainy - Pakiet Edukacyjny.
        Uczniowie zwiedzili Zamek w Niepołomicach, gdzie uczestniczyli w warsztatach edukacyjnych z zakresu heraldyki i symboliki w malarstwie. Następnie uczestnicy wycieczki udali się w kierunku Rudna, by zwiedzić ruiny Zamku Tenczyn. Ta część wyjazdu połączona była z integrującą grą terenową.
        To była pierwsza z zaplanowanych wycieczka w ramach realizacji w/w Grantu.

Wycieczka do Bochni

Wycieczka przed końcem roku szkolnego to wspaniała odskocznia od codziennych uczniowskich obowiązków. Uczniowie z klasy III, IV, VI, VI, VIII wybrali się w malownicze okolice Bochni. Zwiedzanie Zamku w Nowym Wiśniczu to wspaniała lekcja historii, ale także chemii i troszeczkę fizyki. Zwiedzanie Kopalni Soli w Bochni to lekcje historii połączona z geologią. Przebywanie na wycieczce to lekcja dobrych manier i kulturalnego zachowania się.
        Tak więc nie w murach szkoły, ale cały czas nauka.

Wycieczka odbyła się w ramach realizowanego w szkole projektu grantowego pn. Małopolska Tarcza Humanitarna. Fundusze Europejskie dla Ukrainy – Pakiet Edukacyjny.

Wycieczka do Zakopanego

Na koniec roku szkolnego, tuż przed rozdaniem świadectw, uczniowie klas 3, 4, 5 oraz wybrańcy z 6 i 7 udali się na wycieczkę do Zakopanego w ramach realizowanego w szkole projektu grantowego pn. Małopolska Tarcza Humanitarna. Fundusze Europejskie dla Ukrainy – Pakiet Edukacyjny.
        Czwartek 22.06. zaczęli od wczesnego wyjazdu, aby móc zdążyć poznać wiele ciekawych miejsc: był wyjazd kolejką na Gubałówkę, poznawanie ciekawej architektury starego Zakopanego, wizyta w Centrum Edukacji Przyrodniczej i praktyczna nauka wyrobu serków góralskich w Muzeum Oscypka. Wycieczka bardzo udana, choć męcząca, co widać było na koniec w autobusie.