• III Gminny Konkurs Matematyczny "GŁOWOŁAMACZE"

• 28.02.2024 15:36

Nasza szkoła zaprasza na III Gminny Konkurs Matematyczny "GŁOWOŁAMACZE" pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Trzebini Jarosława Okoczuka i Banku PKO BP.
          Jest on przeznaczony dla uczniów klas II i III szkół podstawowych Gminy Trzebinia. Konkurs ma formę rywalizacji drużynowej.

Etap I przeprowadza szkoła we własnym zakresie i wyłania tylko jedną 4 osobową drużynę.
          Etap II odbywa się w Szkole Podstawowej Nr 4 im. Orła Białego w Trzebini. Przystępują do niego zwycięzcy pierwszego etapu.
          Drużyny rozwiązują dwadzieścia zadań o zróżnicowanym stopniu trudności.
          Organizator przyznaję zwycięskiej drużynie Puchar Przechodni oraz pamiątkowe medale.
          Drugie i trzecie miejsce uhonorowane jest nagrodami rzeczowymi.

Dokumenty do pobrania:

Regulamin_konkursu.pdf
          Karta_zgloszenia_uczestnikow(1).pdf
          Zgoda_-_konkurs_dziecko.pdf
          Zgoda_-_konkurs_opiekun.pdf

• Powiatowe Dyktando w Języku Obcym 2023/2024

• 04.02.2024 10:14

• Nasza Szkoła co roku organizuje Powiatowe Dyktando w Języku obcym pod Patronatem Starosty Chrzanowskiego oraz pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Trzebini Jarosława Okoczuka. Naszymi partenrami są PMDK w Trzebini oraz Szkoła Językowa Extra English.

Etap I przeprowadza szkoła we własnym zakresie wyłaniając laureatów na podstawie przeprowadzonego dyktanda próbnego.
          Etap II odbywa się w Szkole Podstawowej nr 4 w Trzebini Przystępują do niego laureaci pierwszego etapu. Zadanie konkursowe polega na prawidłowym zapisaniu tekstu odczytywanego przez nauczyciela danego języka lub native speakera. W tym roku tematyka obejmuje literaturę autorstwa De Saint Exupery „Mały Książę” w oryginalnym języku angielskim i niemieckim. Organizator przyznaje nagrody za pierwsze drugie i trzecie miejsce. Są to nagrody rzeczowe związane z nauką języka angielskiego i niemieckiego oraz dyplomy.

Dokumenty do pobrania:

REGULAMIN_.pdf
          KARTA_ZGLOSZENIA_NA_KONKURS.pdf
          ZGODA_i_RODO_UCZESTNIK_.pdf
          ZGODA_i_RODO_OPIEKUN_.pdf
          KSIĄŻKA_THE_LITTLE_PRINCE.pdf
          SIĄŻKA_DER_KLEINE_PRINZ.pdf

• Konkurs fotograficzny "Nasza szkoła w obiektywie"

• 25.03.2023 18:19
        • „Nasza szkoła w obiektywie”

1. Konkurs jest przeznaczony dla uczniów klas 4-8 ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Trzebini.
          2. Przedmiotem konkursu jest przedstawienie budynku/otoczenia szkoły poprzez fotografię.
          3. Cele konkursu: promocja szkoły, popularyzacja fotografii jako aktywnej i kreatywnej formy spędzania wolnego  czasu, - prezentacja fotografii jako formy wyrazu artystycznego i wrażliwości estetycznej.
          4. Sposób przeprowadzenia konkursu: każdy uczestnik zgłasza jedną  pracę w formie kolażu z 2-3 samodzielnie wykonanych zdjęć; dopuszcza się korzystanie z aplikacji/ programów komputerowych służących do obróbki zdjęć.
          5. Miejsce i termin składania prac: - prace należy dostarczyć do organizatora do dnia 3 marca 2023r. w formie wydrukowanej (mile widziany papier fotograficzny) w formacie A4 lub mniejszym; do zdjęcia dołączmy metryczkę (imię, nazwisko ucznia, klasa).
          6. Kryteria oceny prac konkursowych:komisja będzie najwyżej oceniała prace: prezentujące temat w sposób interesujący,    charakteryzujące się oryginalnym ujęciem tematu i ciekawymi obserwacjami; oceniana będzie również: estetyka i efekt wizualny, przejrzystość.
          7. Wyniki konkursu oraz fotografie zostaną opublikowane na stronie internetowej i FB szkoły.
          8. Najlepsze prace zostaną nagrodzone (również dodatkową oceną z  plastyki!).
              Organizator: A. Pawłowska